HİZMETLERİMİZ

UÇTAN UCA PAZARLAMA

Şirketlerin en büyük problemlerinden birinin güçlü satış ekiplerinin yanında yeterince desteklenmeyen pazarlamanın olmasıdır. Satış ekiplerinin ortak hedefler ve entegre bir organizasyon yapısıyla yönetilmesi, başarıyı sağlamaktadır. Bu ekiplere liderlik eden uzmanlar kendi ekiplerinin performansı kadar doğru pazarlamanın da iletişimin kalitesini yönettiğini bilir, ve böylece kapsamlı bir operasyon yürütmek mümkün olur.

Baylan Ajans olarak sağlık turizminde bir çok sağlık kuruluşuna hem ofis hem reklam yönetiyoruz.


 

E-TİCARET

Gitgide büyüyen online alışveriş pazarında siz de yerinizi alın!

Ocak 2017'de yayınlanan "İnternet ve Sosyal Medya Kullanıcı İstatistikleri 2017" raporuna göre, Türkiye'de internet üzerinden alışveriş yapanların sayısı yaklaşık olarak 30 milyon.... Bunun yanı sıra, online alışverişi tercih etmeyen tüketiciler de satın alma öncesi araştırmalarını da internet üzerinden gerçekleştiriyorlar.

Hedef Kitleniz Sizi Ararken Orada Olun!

e-Ticaret ile işinizi dijitale taşıma sürecinizin her aşamasında uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Sizin için sunabileceğimiz hizmetlerden bazıları: Yazılım, Tasarım, Danışmanlık
 

WEB ÇÖZÜMLERİ

Tanıtım Sitesi, Landing Page ve Daha Fazlası...

Bireysel veya kurumsal olarak internet dünyasında kendinizi tanıtmaya ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz!
Tüm dünyanın güvenerek kullandığı Wordpress alt yapısı ile siteniz veya iniş sayfanız(landing page) kısa sürede yayında...

Estetik ve İşlevsellik Bir Arada

Kurumsal kimliğinizi yansıtırken sektör ve rakip araştırmalarını da dikkate alarak sizin için en iyi bileşenleri bir araya getiriyoruz.

Güçlü SEO

Wordpress'in SEO avantajı ile siteniz rekabete 1-0 önde başlasın.


 

MOBİL ÇÖZÜMLER

Mobil Site, Uygulama ve Mobil Pazarlama

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte ortaya çıkan bir satış kanalı olan "mobil", pek çok pazarlama fırsatını da gündeme getirdi. Gerek mobil web sitenizle gerekse mobil uygulamanızla ve hatta sadece mobil reklam vererek yer alabileceğiniz bu pazarda, bilgisayar başında fazla vakit geçiremeyen mobil kullanıcılara da ulaşabilme fırsatını en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyoruz.


 

SOSYAL MEDYA

Daha Fazla Bilinirlik ve Etkileşim

İnsanlar, firmalara artık doğrudan sosyal medya üzerinden ulaşmayı tercih ediyorlar ve sosyal medyayı etkin kullanan firma ve markalar rekabet üstünlüğü sağlayabiliyorlar. Bunu göz önüne alarak, iyi bir sosyal medya yönetim stratejisi ile rakiplerinizin bir adım önüne geçmeniz mümkün.
Baylan Ajans olarak sosyal medyadan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, doğru zamanda, doğru görsellerle ve doğru bir mesajla yapacağımız paylaşımlarla bilinirliğinizi ve sayfanızın etkileşim oranını arttırıyoruz.
Dilerseniz yalnızca post tasarım (tamamen orijinal ve kreatif görsellerle) veya takipçi sayısını arttırma hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.


 

DİJİTAL PR

Dijital Basının Gücünü Kullanın

Günümüzde artık haberleri gazetenin internet sitesinden takip ediyor, hatta gazetede yer alamayacak anlık haberlere bu şekilde ulaşıyoruz. İşte bu dijital basının avantajı ve gücüdür... Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği haber siteleri vasıtasıyla hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz açılış, ürün lansmanı, etkinlik-organizasyon gibi tüm duyurularınızı, size sunacağımız Dijital PR hizmetiyle ilgili yerlere ulaştırabilirsiniz.

Dijitalde Arkanızdan Konuşanlar Var!

İnsanlar, dijital dünyada sadece ürün/hizmet arayıp satın almakla kalmıyor, memnuniyetlerini veya şikayetlerini de internet aracılığıyla paylaşıyorlar. Fakat maalesef marka/üründen duyulan memnuniyet fazla dillendirilmiyorken, şikayetler mutlaka sosyal medya, forumlar ve şikayet siteleri aracılığıyla diğer kullanıcılara ulaştırılıyor. 24 saat internette arama yapmıyorsanız, çoğu durumda bu şikayetlerden haberdar olmanız da mümkün olmuyor ve haberiniz bile olmadan geniş bir kitleye ulaşmış oluyor. Bu durum da "dijital pr(halkla ilişkiler)" çalışmalarının önemini arttırıyor.